• بخشهای خبری

  •  
   منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
   تعداد بازدید: 75
   کد: 180125
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۱۳
   معاون حمل و نقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد خبر داد:

   عدم صدور مجوز حفاری به شرکت‌های خدماتی تا 4 سال در صورت آسفالت معابر

   برنامه‌ریزی در خصوص آسفالت معابر از یک سال قبل صورت می‌گیرد و بررسی می‌شود کدام معابر نیاز به تراش و روکش آسفالت دارد. این برنامه در بهمن ماه به شرکت‌های خدماتی ارسال می‌شود و معابری که باید آسفالت شود، به آنان اعلام می‌گردد.
   عدم صدور مجوز حفاری به شرکت‌های خدماتی تا 4 سال در صورت آسفالت معابر

   معاون حمل و نقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد از عدم صدور مجوز حفاری تا 4 سال به شرکت‌های خدماتی در صورت آسفالت معابر خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، خلیل ا.. کاظمی با بیان این مطلب، گفت: برای بهسازی آسفالت معابر مشهد 220 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده که 150 میلیارد تومان برای روکش آسفالت هزینه می‌شود و مابقی برای لکه‌گیری، درزگیری، زیرسازی، جدولگذاری و غیره استفاده می‌شود.
   وی در خصوص حفاری شرکت‌های خدماتی، اظهار کرد: برنامه‌ریزی در خصوص آسفالت معابر از یک سال قبل صورت می‌گیرد و بررسی می‌شود کدام معابر نیاز به تراش و روکش آسفالت دارد. این برنامه در بهمن ماه به شرکت‌های خدماتی ارسال می‌شود و معابری که باید آسفالت شود، به آنان اعلام می‌گردد.
   معاون حمل و نقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد با اشاره به اجرای پروژه توسعه‌ای از سوی شرکت‌های خدماتی، توضیح داد: اگر شرکت‌ها پروژه توسعه‌ای را در آن معابر در دستور کار داشتند، معبر مورد نظر از اولویت اجرای آسفالت حذف می‌گردد. همچنین در محدوده‌ای که انشعابات زیاد باشد و شرکت موارد را اعلام کند، معابری که در لیست قرار دارد، حذف می‌شود.
   کاظمی خاطرنشان کرد: طبق قانون مصوب هیات وزیران در صورت آسفالت یک معبر، تا 4 سال اجازه حفاری به شرکت‌های خدماتی داده نمی‌شود. مگر اینکه اتفاق و حادثه‌ای رخ دهد یا اینکه انشعابات به صورت تکی در خواست شود.
   وی در خصوص برش آسفالت از سوی شرکت‌های خدماتی و لزوم ترمیم آن، اظهار کرد: با روش بازیافت گرم دوباره آسفالت انجام می‌شود. در این صورت اگر شرکت‌های خدماتی حفاری‌های خارج از محدوده داشته باشند و مجوزی نیز برای آن صادر شود، هزینه بابت تخریب آسفالت اخذ می‌شود.

   تعداد بازدید: 75
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سازمان حمل و نقل و ترافیک مشهد
  سازمان پایانه های مسافربری مشهد
  سازمان تاکسیرانی مشهد
  سازمان اتوبوسرانی مشهد
 • مجموع بازدیدها : 800,456
  تعداد بازدید امروز : 1,563
  تعداد بازدید دیروز : 1,778
  آخرین به روزرسانی : 1398/08/20 10:58
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد