• بخشهای خبری

  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 62
   کد: 179897
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
   معاون حمل و نقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد خواستار شد:

   ضرورت اندیشیدن راهکارهای اساسی در حل و فصل موضوع شرکت‌های تاکسی اینترنتی

   با برنامه‌ریزی صحیح می‌توانیم رضایتمندی تاکسیرانان را که پیام‌آور شادی برای جامعه است، افزایش دهیم.
   ضرورت اندیشیدن راهکارهای اساسی در حل و فصل موضوع شرکت‌های تاکسی اینترنتی

   معاون حمل و نقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد بر ضرورت اندیشیدن راهکارهای اساسی در حل و فصل موضوع شرکت‌های تاکسی اینترنتی تاکید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، خلیل ا... کاظمی با بیان این مطلب در مراسم معارفه مدیرعامل جدید سازمان تاکسیرانی که در سالن شهدا برگزار شد، اظهار کرد: تداخل فعالیت تاکسیرانان این سازمان با شرکت‌های اینترنتی و تاثیری که بر کسب درآمدهای تاکسیرانان می گذارد، مساله‌ای است که راهکارهای اساسی را می‌طلبد و باید رفع این مشکل را به صورت ویژه مدنظر قرار داد.
   وی با اشاره به فعالیت 12هزار و 500 تاکسیران در مشهد، افزود: این تاکسیرانان با جامعه در ارتباط هستند و می‌توانند پیام آور خوبی بین شهرداری و مردم باشند. پس باید به مشکلات و تنگناهای این قشر تاثیرگذار در جامعه پرداخت تا بتوانند پیام‌رسان مثبت و اثرگذار به مردم باشند.
   معاون حمل و نقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی صحیح می‌توانیم رضایتمندی تاکسیرانان را که پیام‌آور شادی برای جامعه است، افزایش دهیم.
   کاظمی به موضوع تاکسی‌های فرسوده به عنوان اولویت دیگر محوله تاکید کرد و افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته موضوع نوسازی تاکسی‌های فرسوده بعد از 2 سال تعطیلی، مجددا از سرگیری شده. توافق‌نامه‌ها مبادله شده و تعهدات مالی نیز صورت گرفته است. پس خواستار پیگیری ویژه دریافت سهم نوسازی تاکسی‌های فرسوده هستیم.
   وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به علت این جابه جایی اشاره کرد و گفت: تشخیص بر این داده شد تا روح تازه‌ای در مجموعه تاکسیرانی دمیده شده و از تجارب بقیه مدیران نیز بهره گرفته شود.
   معاون حمل و نقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: احمد محبی در قسمت‌های مختلف تاکنون در شهرداری مشهد فعالیت داشته و درخواست کردیم از تجارب وی به نحو احسنت در این حوزه استفاده کنیم.
   کاظمی توانمندی‌های مدیرعامل جدید را در احراز این پست مورد تاکید قرار داد و گفت: وی از سطح کارشناسی در سلسله مراتب اداری رشد کرده و از نیروهای متخصصی است که امید می رود با تجاربی که قبلا کسب کردند، با درایتی که از وی سراغ دارم و با کمک و مساعدت کارکنان تاکسیرانی، بانی و باعث اتفاقات خوب باشند.

   تعداد بازدید: 62
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سازمان حمل و نقل و ترافیک مشهد
  سازمان پایانه های مسافربری مشهد
  سازمان تاکسیرانی مشهد
  سازمان اتوبوسرانی مشهد
 • مجموع بازدیدها : 800,595
  تعداد بازدید امروز : 1,702
  تعداد بازدید دیروز : 1,778
  آخرین به روزرسانی : 1398/08/20 10:58
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد