فهرست طبقات
دوشنبه, ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۰۷ ۱۰۳۰
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2KvYqNiq4oCM2YbYp9mFINmF2KfZhNmD2KfZhiDZhtin2Yjar9in2YYg2K3ZhdmEINmIINmG2YLZhCDYqNin2LEg2KjYpyDYs9mI2K7YqiDYr9mK2LLZhNmKINiv2LEg2KfYrNix2KfZiiDYt9ix2K0g2b7ZitmF2KfZiti0INiz2YjYrtiqIA==

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد خبر داد:

ثبت‌نام مالکان ناوگان حمل و نقل بار با سوخت دیزلی در اجرای طرح پیمایش سوخت

صاحبان خودروهای باری باید هرچه زودتر برای ساماندهی اختصاص سوخت گازوییلی خودروهای خود به سایت یاد شده مراجعه و ثبت‌نام کنند در غیراین صورت براساس مصوبه هیات وزیران،‌ به تدریج سهمیه ناوگانی که ثبت‌نام نکرده‌اند، کاهش می‌یابد.

ثبت‌نام مالکان ناوگان حمل و نقل بار با سوخت دیزلی در اجرای طرح پیمایش سوخت

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از آغاز ساماندهی ناوگان باری درون شهری خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، هوشنگ غلام‌زاده ضمن اعلام این خبر گفت: در راستای اجرای مصوبه هیات وزیران در خصوص تخصیص سوخت ناوگان گازوییل سوز براساس پیماش، سامانه ثبت‌نام، ساماندهی و تخصیص سوخت به ناوگان حمل بار درون شهری با هدف یکپارچه‌سازی و مدیریت نظام حمل و نقل بار درون شهری و به صورت متمرکز در کشور راه‌اندازی شده است.
وی افزود: بر این اساس مالکان ناوگان باری سنگین درون شهری در کشور برای دریافت سوخت تا 12 اسفند ماه سال جاری مجاز به ثبت‌نام در این سامانه هستند.
غلام‌زاده یادآور شد: با اجرای این طرح قرار است طبق ضوابط قانونی تمام ناوگان گازوییل سوز باری درون شهری در سطح کشور ساماندهی شوند تا سهمیه سوخت براساس پیمایش به آنها اختصاص یابد.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد اظهار کرد: در مرحله نخست، شناسایی ناوگان در دستور کار قرار گرفته است و مالکان ناوگان باری گازوییل سوز که در درون شهرها بار جابه‌جا می‌کنند، با مراجعه به سایت www.utcms.ir باید اطلاعات خود را ثبت کنند.
وی ضمن تأکید بر این مساله که مرحله نخست این فرآیند از 6 بهمن ماه آغاز شده است و تا 12 اسفند ماه ادامه خواهد داشت، یادآور شد: صاحبان خودروهای باری باید هرچه زودتر برای ساماندهی اختصاص سوخت گازوییلی خودروهای خود به سایت یاد شده مراجعه و ثبت‌نام کنند در غیراین صورت براساس مصوبه هیات وزیران،‌ به تدریج سهمیه ناوگانی که ثبت‌نام نکرده‌اند، کاهش می‌یابد.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد در پایان ضمن اشاره به این مساله که در صورت داشتن پروانه فعالیت از یکی از شهرداری‌های کشور نیازی به ثبت‌نام در این سامانه نیست، خاطرنشان کرد: طبق ماده ۱۵ دستورالعمل مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه، دارندگان ناوگان تنها باید از یکی از شهرداری‌های کشور برای ناوگان خود پروانه فعالیت دریافت کنند و این پروانه در کل کشور دارای اعتبار بوده و نیازی به دریافت پروانه مجدد از سایر شهرداری‌ها نیست.

منبع:
آدرس کوتاه شده: