فهرست طبقات
دوشنبه, ۰۵ مرداد ۱۳۹۴ ۱۷:۰۹ ۲۰۹۲
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2K7Yp9i32LHYp9iqINmIINiq2KzYsdio2YrYp9iqINin2KrZiNio2YjYs9ix2KfZhtin2YYg2YXYtNmH2K/ZiiDZhdmG2KrYtNixINmF2YrigIzYtNmI2K8=

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد در دیدار با پیشکسوتان اتوبوسران:

خاطرات و تجربیات اتوبوسرانان مشهدی منتشر می‌شود

قطعا خدمت‌رسانی به زائران و مجاوران امام رضا(ع) دارای اجر و ثواب معنوی و بهره‌مندی در حیات اخروی می‌َشود. به همین منظور ما نیز عزممان را جزم کردیم تا این خدمت‌گذاری را به نحو احسنت انجام دهیم.

صبح امروز، جمعی از پیشکسوتان اتوبوسرانی مشهدی میزبان مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری و هیئت همراه بودند.
به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل شهرداری مشهد، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد ضمن تقدیر از زحمات پیشکسوتان اتوبوسرانی در شهر در این دیدار صمیمی که به مناسبت پنجاهمین سالگرد تاسیس سازمان انوبوسرانی شهرداری مشهد برگزار شد، گفت: پنجاهمین سالگرد تاسیس اتوبوسرانی بهانه‌ای شد تا به دیدار پیشکسوتان این عرصه و کسانی که روزی در شکل‌گیری شرکت اتوبوسرانی نقش ایفا کردند، برسیم.
هادی عطارزاده طوسی در ادامه بیان کرد: نقش و تاثیر اتوبوسرانانی که با تشکیل شرکت اتوبوسرانی مشهد موفق شدند با همکاری و مشارکت با یکدیگر به مردم خدمت کنند، قابل توجه و قدردانی است.
وی بر استفاده از تجربیات این گروه از پیشکسوتان تاکید کرد و اظهار داشت: در آینده برنامه‌هایی برای ثبت و ضبط خاطرات اتوبوسرانان قدیمی و انتقال تجربیاتشان داریم که انتظار می‌رود این برنامه به صورت مستمر برگزار شود.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد تصریح کرد: استفاده از این تجارب می‌تواند منبع ارزشمندی برای تغذیه فعالیت‌های آتی باشد.
خدمت‌گذاری تاکنون ادامه دارد
در ادامه این دیدار صمیمی، مدیر روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد نیز گفت: امروز شهرداری مشهد در حالی به ارائه خدمت به زائران و مجاوران امام هشتم(ع) می‌پردازد که در بدو تاسیس شرکت واحد یا اتوبوسرانی مشهد، چیزی در حدود 14 خط مشغول به فعالیت بود.
جعفر شاهرخی افزود: قطعا خدمت‌رسانی به زائران و مجاوران امام رضا(ع) دارای اجر و ثواب معنوی و بهره‌مندی در حیات اخروی می‌َشود. به همین منظور ما نیز عزممان را جزم کردیم تا این خدمت‌گذاری را به نحو احسنت انجام دهیم.
خاطره‌گویی از زبان پیشکسوتان
رمضانعلی جلائیان، پدر شهید محمد جلال جلائیان که در این دیدار نقش میزبان را برعهده داشت، ضمن بیان خاطراتی از روز تاسیس شرکت اتوبوسرانی مشهد در سال 44 گفت: روز اول تاسیس این شرکت، اتوبوس برای همه مجانی بود. به همین دلیل عده‌ای زیادی از شهروندان برای اینکه دوری در شهر بزنند و از اتوبوس استفاده کنند، صف‌های طولانی بسته بودند. در آن زمان بلیت اتوبوس یک قران بود که همان نیز از نظر مردم گران بود.
در ادامه نیز حسین باغ‌فر، محمد عدالتی معافی، محمدرضا نصیری خجسته و محمد غلامی شیرازی نیز که از دیگر پیشکسوتان سازمان اتوبوسرانی مشهد به شمار می‌روند به بیان خاطرات تلخ و شیرین خود از دوران کاری خویش پرداختند.
گفتنی است؛ مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهید محمد جلال جلائیان، با اهدای لوح تقدیر و جوایزی نفیس از زحمات اتوبوسرانان پیشکسوت مشهدی تقدیر و تشکر کرد.

آدرس کوتاه شده: