فهرست طبقات
شنبه, ۲۰ دی ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ ۷۶۱
طبقه بندی: حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک
چچ
2YHZhtin2YjYsdmKINin2LfZhNin2LnYp9iqINix2Kcg2K/Ysdiz2KfYstmF2KfZhiDZhdiv2YrYsdmK2Kog2K3ZhdmEINmIINmG2YLZhCDYqNin2LHYqNmHINmD2KfYsSDYqNiz2KrZhyDYp9mK2YU=

فناوری اطلاعات را درسازمان مدیریت حمل و نقل باربه کار بسته ایم

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد از تلاش این سازمان در بهره گیری ازفناوری اطلاعات در راستای ارائه خدمات بیشتر به شهروندان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد،سید مهدی علوی مقدم گفت:سازمان ها با استفاده از فناوری اطلاعات قادرند که وظایفشان را ساده ترانجام دهند و روش کار خود را متحول سازند.
وی صرفه جویی در هزینه، اجتناب از خطاهای انسانی، بهبود بخشیدن کارآیی و اثربخشی سازمانی راازجمله امتیازهای استفاده از فناوری اطلاعات در سازمان ها اعلام کرد وافزود: سازمان‌ها با به کارگیری و پیاده‌سازی فناوری اطلاعات (IT) توانایی انجام بهتر و ساده‌تر وظایف خود را افزایش می‌دهند و از این طریق قادرند روش کار خویش را دگرگون سازند.
علوی مقدم با اشاره به راه اندازی سامانه جامع مدیریت حمل و نقل باربا هدف ساماندهی ناوگان و شرکت های فعال در حوزه حمل و نقل بار برای نخستین بار در کشور اظهارداشت :این سامانه در حال حاضر در 5 فاز خدماتی چون سیستم صدور پروانه،سیستم نظارت و بازرسی ،مجوزهای ویژه حمل و نقل بار ،زیرسیستم آموزش و سیستم گزارش ساز را ارائه می هد .
وی یادآورشد :سیستم صدور بارنامه نیز به عنوان فاز ششم این سامانه در دست مطالعه است .
مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار راه اندازی سامانه باریاب را از دیگر خدمات سازمان در حوزه فناوری اطلاعات برشمرد و ادامه داد :این سامانه با هدف تسهیل در دسترسی متقاضیان حمل بار وارتقاء کیفیت خدمات از طریق امتیاز بندی و رقابت بین شرکت ها ایجاد شد .
علوی مقدم نمایش اطلاعات شرکت ها براساس آدرس و ساعت کاری،مشاهده نظرات و امتیازات کاربران،نمایش مکان جغرافیایی بر روی نقشه،گروه بندی شرکت های حمل و نقل بار،امکان ثبت شکایت از یک شرکت ،نوع خدمات و ...را از امکانات سامانه باریاب برشمرد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.4331027666728
Qt: 2.6068727970123