فهرست طبقات
چهارشنبه, ۱۹ آذر ۱۳۹۳ ۱۶:۲۲ ۶۱۹
طبقه بندی: حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک
چچ
2KLZhdin2K/ZhyDYqNin2LQg2LPYp9iy2YXYp9mGINin2KrZiNio2YjYs9ix2KfZhtmKINio2LHYp9mKINiv2YfZhyDYotiu2LEg2LXZgdix

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی مشهد خبر داد؛

آماده باش سازمان اتوبوسرانی برای دهه آخر صفر

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی مشهد از آماده باش کامل این سازمان در دهه آخر صفر خبر داد.

دهه آخر صفر ، مشهد سرشار از شوری وصف نشدنی است. کاروان‌های پیاده از گوشه و کنار کشور خود را به مشهد الرضا(ع) می‌رسانند. زائران و مجاوران بسیاری اربعین و شهادت حضرت رضا(ع) را در جوار حرم رضوی می گذرانند. تجمع میلیونی زائران در شهر موجب شده برنامه ریزی برای ارائه سرویس حمل و نقل به این افراد با حساسیت ویژه ای انجام شود. در این زمینه مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی مشهد از آماده باش کامل این سازمان در دهه آخر صفر خبر داد.
وی به سرویس دهی در سالروز رحلت حضرت رسول ، شهادت امام حسن (ع) و امام رضا (ع) با به کارگیری 350دستگاه اتوبوس در هر روز اشاره کرد و گفت: این تعداد فقط در خطوط منتهی و عبوری از حرم مطهر به ارائه خدمات می پردازند.
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی مشهد ادامه داد: در راستای ارائه بهتر خدمات در دهه آخر صفر برنامه ربزی لازم برای اعزام همه اتوبوس ها به باسواش در سه جایگاه شستشو انجام شده است.
وی اظهار داشت: نیروهای فنی امدادی با استفاده از 18دستگاه اتوبوس(10سازمانی و 8خصوصی)2دستگاه موتورسیکلت و یک دستگاه جرثقیل در آماده باش هستند.
عطار زاده افزود: برای سرویس دهی مراسم نمادین زنان نوغان در روز شهادت امام رضا از حرم مطهر برنامه ریزی لازم بعمل آمده است.
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی مشهد ادامه داد: در صورت بوجود آمدن شرایط خاص جوی با استفاده از 50دستگاه انتقال زائرین پیاده از ورودی های شهر به محل اسکان انجام می شود.
عطارزاده به استقرار نماینده سازمان در مرکز کنترل ترافیک به منظور نظارت بر ایستگاه های پر ازدحام و هماهنگی درخصوص تامین اتوبوس های کمکی اشاره کرد و گفت: برای حضور 108نفر از نیروهای انتظامات مناطق و بخش خصوصی در سطح شهر با اولویت مسیرهای منتهی به حرم مطهر نیز در راستای ارائه خدمت رسانی بهتر به زائران و مجاوران برنامه ریزی گردیده است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.1014539400736
Qt: 2.1747403144836