فهرست طبقات
چهارشنبه, ۱۹ آذر ۱۳۹۳ ۱۶:۱۵ ۹۷۸
طبقه بندی: حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک
چچ
2KfYsiDYs9mI2Yog2LPYp9iy2YXYp9mGINin2KrZiNio2YjYs9ix2KfZhtmKINmF2LTZh9ivINiv2LEg2KfYsdio2LnZitmGINit2LPZitmG2Yog2LXZiNix2Kog2YXZiiDar9mK2LHYr9ib

از سوی سازمان اتوبوسرانی مشهد در اربعین حسینی صورت می گیرد؛

سرویس دهی با 320 دستگاه اتوبوس از 5 پایانه

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد از آمادگی کامل سازمان اتوبوسرانی برای خدمت دهی به زائران در اربعین حسینی(ع) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی مشهد، هادی عطارزاده اظهار کرد: سازمان اتوبوسرانی در اربعین حسینی با استفاده از تمامی توان و ناوگان موجود، امر انتقال مسافران را به حرم مطهر به عهده دارد.
وی عنوان کرد: پنج پایانه با تعداد 320 دستگاه اتوبوس برای انتقال مسافران در مبادی ورودی و خروجی حرم مطهر در نظر گرفته شده است.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد در خصوص پایانه شماره یک اظهار کرد: از پایانه شهدا با تعداد 120 دستگاه اتوبوس جابجایی مسافران انجام می شود که در صورت رفع محدودیت ترافیکی سرویس‌دهی به نزدیک ترین مبادی حرم مطهر هدایت می‌شود.
عطارزاده در مورد پایانه شماره 2 اینطور توضیح داد: این پایانه در میدان بیت المقدس و با 50 دستگاه اتوبوس در مسیر BRT به زائران سرویس دهی می‌کند، در صورت اعمال محدودیت ترافیکی یا عدم امکان دور زدن اتوبوس‌ها در میدان بیت المقدس، سرویس‌دهی به صورت مقطعی به میدان بسیج منتقل می‌شود.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد افزود: پایانه شماره 3 در چهار راه خسروی قرار دارد و با 30دستگاه اتوبوس عزاداران را به حرم مطهر منتقل می کند که در صورت اعمال محدودیت سرویس دهی به چهارراه مدرس انتقال می یابد.
وی ادامه داد: پایانه شماره 4 در تقاطع شهید گمنام با بهره گیری از 80دستگاه اتوبوس به زائران ارائه سرویس می‌کند که در صورت رفع محدودیت ترافیکی سرویس‌دهی به روگذر طبرسی منتقل می‌شود.
عطارزاده در مورد پایانه شماره 5نیز گفت: از این پایانه در میدان عدالت و با 40دستگاه اتوبوس نقل و انتقال زائران در روز اربعین انجام می شود.
وی با بیان اینکه تعداد 4دستگاه امداد برای سرویس دهی روز اربعین در نظر گرفته شده گفت: این 4دستگاه اتوبوس امدادی در پایانه راه آهن، میدان 15خرداد، میدان عدالت و میدان شهدا مستقر خواهند شد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.8730659484863
Qt: 1.6837365627289