فهرست طبقات
سه شنبه, ۰۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۹:۰۱ ۴۵
طبقه بندی: حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک
چچ
2b7YsdmI2pjZhyDYrtmE2YrYrCDZgdin2LHYs9iMINiq2K3ZiNmK2YQg2YLYt9i52Yog2YbYtNiv2Ycg2Ygg2KzZh9iqINix2YHYp9mHINmF2LHYr9mFINiy2YrYsSDYqNin2LHYqtix2KfZgdmK2YPZiiDYsdmB2KrZhyDYp9iz2Ko=

معاون عمران،حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد اعلام کرد؛

پروژه خلیج فارس، تحویل قطعی نشده و جهت رفاه مردم زیر بارترافیکی رفته است

معاون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری مشهد ضمن اشاره به انتشار برخی تصاویر از لکه‌گیری جزئی آسفالت در پروژه خلیج فارس پس از انجام روکش آسفالت، گفت: پروژه خلیج فارس، تحویل قطعی نشده و جهت رفاه مردم زیر بارترافیکی رفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد،"خلیل منبتی" با اعلام این مطلب افزود: پروژه تقاطع غیرهمسطح خلیج فارس هنوز تحویل قطعی نشده و با توجه به درخواست‌های مردم برای تسهیل رفت و آمد زیر بار ترافیکی قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه در ابتدا زیرگذر پروژه خلیج فارس برای تسهیل تردد زیر بار ترافیکی قرار گرفت و پس از مدتی راستگرد پروژه از مجیدیه به بزرگراه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی آسفالت و زیر بار ترافیکی رفت، اظهارکرد: این درحالی است که برای تحویل قطعی پروژه قبل از افتتاح بررسی‌های نهایی انجام و رفع نقص انجام می‌شود و پروژه ناقص تحویل قطعی نمی‌شود.

معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد تصریح کرد: اما با توجه به ضرورت و درخواست‌های شهروندان پروژه تقاطع غیرهمسطح خلیج فارس بخش به بخش و بدون انجام مراحل تحویل قطعی زیر بار ترافیک رفته است، لذا قطعا ایراداتی وجود دارد که ناظرین پروژه تا تحویل قطعی آنها را برطرف می‌کنند.

منبتی به بازگشایی راستگرد دیگر پروژه خلیج فارس از بولوار شهید کاظمی به بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی اشاره کرد و ادامه داد: به دلیل بارندگی‌های هفته گذشته بخشی از زیر سازی‌های انجام شده برای روکش آسفالت آسیب دید اما این آسیب‌ها در حال رفع شدن است و درصورت شرایط مناسب آب وهوایی راستگرد دوم پروژه خلیج فارس تا آخراین هفته آسفالت و بازگشایی می‌شود.

مجیدخبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.0232566197713
Qt: 2.0799202919006