فهرست طبقات
پنجشنبه, ۰۹ دی ۱۴۰۰ ۰۷:۴۷ ۸۱
طبقه بندی: حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک
چچ
2KfYt9mE2KfYuSDYsdiz2KfZhtmKINmF2YbYp9iz2Kgg2KfYsiDYstmF2KfZhiDZiCDZhdmD2KfZhiDYp9is2LHYp9mKINi32LHYrSDZh9in2Yog2YjZitqY2Ycg2KrYsdin2YHZitmD2Yog2YLYqNmEINin2LIg2KfYrNix2Kc=

معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد اعلام کرد؛

اطلاع رسانی مناسب از زمان و مکان اجرای طرح های ویژه ترافیکی قبل از اجرا

معاون عمران،حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: زمان و مکان اجرای طرح های ویژه ترافیکی قبل از اجرا به صورت مناسب باید به زائران و مجاوران اطلاع رسانی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سیدخلیل منبتی درجلسه کمیته خدمات شهری، ستاد خدمات سفر استان که با حضور سید عبدالله ارجائی شهردار مشهد،حجت السلام والمسلمین حجت گنابادی نژاد سرپرست معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی برگزارشد، افزود: در جلسه ای که با فرماندهی انتظامی خراسان رضوی برگزارشد تصمیم گرفته شد تا اگر قرار است طرح های ویژه ترافیکی در هسته مرکزی در ایام پایانی سال اجرایی شود پیش از آن اطلاع رسانی مناسبی به زائران و مجاوران انجام شود.

وی اضافه کرد: همچنین در ارتباط با تردد افرادی دارای معلولیت و سالمندان نیز درمسیرهای منتهی حرم که به دلیل طرح های ترافیکی مسدود و یا تردد در آنها با محدودیت مواجه خواهد شد با هماهنگی با سایر بخش ها برنامه ریزی های لازم برای استفاده از خودروهای برقی انجام می شود.

معاون عمران،حمل ونقل وترافیک شهرداری مشهد تصریح کرد: همچنین گروه های تسهیلگری را برای صحبت و گفت وگو با کسبه مبادی منتهی به حرم مطهر جهت اطلاع رسانی و اطمینان خاطر دادن به آنها جهت اینکه در صورت اجرای محدودیت های ترافیکی شرایط برای انتقال بار کسبه مهیا خواهد شد تشکیل خواهیم داد.

منبتی ادامه داد: همچنین در راستای کاهش ترافیک و پیشگیری از تصادفات رانندگی ورودی مشهد از سمت قوچان نیازمند انجام اصلاح هندسی است که این موضوع پس از بررسی و برنامه ریزی لازم اجرایی می شود.

مجیدخبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.7138005892436
Qt: 1.5143530368805