فهرست طبقات
یکشنبه, ۰۹ آبان ۱۴۰۰ ۰۷:۵۹ ۸۰
طبقه بندی: حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک
چچ
2KjYrti0INin2YjZhCDZgdin2LIg2K/ZiNmFINm+2LHZiNqY2Ycg2KjZiNiz2KrYp9mGINiu2LfZiiDahtmH2YQg2KjYp9iy2Ycg2KLZhdin2K/ZhyDYqNmH2LHZhyDYqNix2K/Yp9ix2Yog2LTYrw==

بخش اول فاز دوم پروژه بوستان خطی چهل بازه آماده بهره برداری شد

معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: درحال حاضر عملیات عمرانی بخش اول فازدو بوستان خطی چهل بازه به پایان رسیده و دو دریاچه جدید این پروژه آبگیری شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی درخصوص این پروژه، افزود: عملیات اجرایی فازدوم بوستان خطی چهل بازه به مساحت ۳۸ هکتار از فاز اول این بوستان تا پل ستاری مهرماه 99 آغاز شد.
وی اضافه کرد: فاز سوم بوستان چهل بازه نیز ۴۲ هکتار است که از پل پرتوی تا پل نمایشگاه ادامه خواهد داشت.
معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد با اشاره به اینکه اعتبار این پروژه در فاز دوم۱۵۰ میلیارد تومان پیش بینی شده است‌، اظهارکرد: فازدو بوستان خطی چهل بازه دارای 24هزارمترمربع پارکینگ و ۲۰ هکتار فضای سبز خواهد بود که با بهره برداری از آن در مجموع سرانه فضای سبز منطقه۱۱ از ۹.۲ به ۱۲ متر افزایش خواهد یافت.

کاظمی تصریح کرد: فاز دوم این بوستان دردو بخش، حد فاصل فازاول پارک چهل بازه تا دندان پزشکان و از دندان پزشکان تا پل ستاری درحال اجرا است .

وی ادامه داد : اکنون عملیات اجرای بتن مسلح دریاچه ها و مسیر رودخانه به پایان رسیده و مسیرهای پیاده و دیواره سنگی بخش اول نیز انجام شده است .

معاون عمران،حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: همچنین خاک ریزی پهنه های فضای سبز، زیرسازی و آسفالت پارکینگ شماره یک و کف سازی پارکینگ شماره دو و زمین های بازی نیز به اتمام رسیده است.

کاظمی تصریح کرد: با توجه به اینکه احداث دو دریاچه بخش اول فاز دوم به صورت کامل پایان یافته است، آبگیری دریاچه ها نیز انجام شده است.

وی ادامه داد: در بحث تامین تجهیزات نیز پایه چراغ های مورد نیاز به همراه تجهیزات اتاق های پمپاژ خریداری ، نصب وراه اندازی شده است.

معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد اضافه کرد: در بخش دوم که حد فاصل دندان پزشکان تا پل ستاری است، نیز خاکبرداری ادامه دارد و مسیرهای پیاده و باغ ایرانی درمرحله اجرای عملیات کف سازی قراردارند.

کاظمی افزود: در مجموع اکنون عملیات اجرایی پروژه بوستان چهل بازه در بخش اول فاز دوم به پایان رسیده و آماده بهره برداری است.

مجید خبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.3344920476278
Qt: 2.5121381282806