فهرست طبقات
پنجشنبه, ۰۸ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۵۵ ۴۱
طبقه بندی: حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک
چچ
2KrZgtin2LfYuSDYutmK2LHZh9mF2LPYt9itINmF2LXZhNmK2Iwg2YXYs9mK2LHZiiDYrNiv2YrYryDYqNmHINit2LHZhSDZhdi32YfYsSDYsdi22YjZig==

معاون عمران،حمل ونقل وترافیک شهرداری جهان شهرمشهد الرضا(ع) اعلام کرد؛

تقاطع غیرهمسطح مصلی، مسیری جدید به حرم مطهر رضوی

معاون عمران،حمل ونقل وترافیک شهرداری جهان شهرمشهد الرضا(ع)گفت: تقاطع غیرهمسطح مصلی، مسیری جدید به حرم مطهر رضوی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل‌الله کاظمی امروز در مراسم‌ افتتاح فاز دوم تقاطع غیرهمسطح مصلی که با حضور سید عبدالله ارجائی شهردارجهان شهرمشهد الرضا(ع) رئیس و جمعی از عضای شورای شهر برگزارشدT افزود: تنها مدخل ورودی به حرم مطهر خیابان امام رضا(ع) بود و شریان اصلی مستقیمی به این محدوده نداشتیم.

وی اضافه کرد: اما اکنون و با احداث این تقاطع یکی از شریان‌های اصلی به سمت حرم مطهر بازگشایی شد.

معاون عمران،حمل ونقل وترافیک شهرداری جهان شهرمشهد الرضا(ع) تصریح کرد: قبلا خودروها از این نقطه ۲کیلومتر باید به سمت پل شهیدعباس‌پورحرکت و همین مسیر را بازمی گشتنn تا به سمت حرم مطهر بروند که احداث این تقاطع مشکل را حل کرد.

کاظمی ادامه داد: دراین محدوده سه مجموعه‌ی شهرک‌های شیرین آقامصطفی و طرق با جمعیت بالا وجود دارند که ساکنان آنها برای دسترسی به مصلی باید همین مسیر سمت حرم مطهر را طی می‌کردند که سبب ترافیک و آلودگی هوا می‌شد با اجرای این پروژه این معضلات برطرف خواهد شد.

وی با بیان اینکه پازل نهایی نیز مسیرمصلی شرقی خواهد بود، اظهارکرد: بین شهرکهای شهیدان رجایی و باهنر پلی به نام "شهیدهریری" در حال احداث است که حجم ترافیک خوبی را از بولوار حر کم خواهد کرد.

معاون عمران،حمل ونقل وترافیک شهرداری جهان شهرمشهد الرضا(ع) گفت: مساحت این پروژه ۱۳.۵ هکتار و طول آن ۱.۲ کیلومتر است که با هزینه ای 140 میلیارد تومانی احداث شده است.

۲۳ کاظمی افزود: دراین پروژه 23 هزار تن آسفالت استفاده شده وتمامی نیازها مثل پل عابر پیاده، فضای سبز، نورپردازی و... نیز اجرا شده است.

مجید خبیری

آدرس کوتاه شده: