فهرست طبقات
شنبه, ۰۳ مهر ۱۴۰۰ ۱۳:۰۶ ۴۶
طبقه بندی: حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک
چچ
2b7Ziti02LHZgdiqIDkwINiv2LHYtdiv2Yog2b7YsdmI2pjZhyDZvtmEINix2LPYp9mE2KogODU=

معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد اعلام کرد؛

پیشرفت 90 درصدی پروژه پل رسالت 85

معاون عمران ، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد ،گفت: در حال حاضر عملیات اجرایی پروژه پل رسالت 85 از پیشرفت بیش از 90 درصد برخوردار است و طبق برنامه ریزی اواسط پاییزآماده بهره برداری خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی در این خصوص، گفت: با توجه به افزایش حجم مجتمع سازی و سکونت بافت جمعیتی در منطقه 3 شهری مشهد و وجود کال دروی لزوم ایجاد پل بر روی این کال در انتهای خیابان رسالت 85 جهت تسریع رفت و آمد و عبور اهالی منطقه ضروری به نظر می رسید.

وی افزود: در این زمینه پروژه ساخت پل رسالت 85 توسط سازمان عمران شهرداری مشهد تحت نظر معاونت عمران و حمل و نقل با تیرهای پیش ساخته در دستور کار قرار گرفته است. این پل به طول ٢١ متر و عرض 35 متری در دولاین رفت و برگشت احداث می شود.

معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد اضافه کرد: در راستای اجرای این پروژه دو معارض لوله آب و فاضلاب وجود داشت که با همکاری شرکت خدماتی مربوطه رفع شده است.

کاظمی ادامه داد: برای اجرای این پروژه 4 هزار مترمکعب خاکبرداری ، 60 هزار کیلوگرم آرماتور بندی، 900 مترمربع قالب بندی سقف و دیوارها و 600 مترمکعب بتن ریزی انجام خواهد شد.

مجید خبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده: