فهرست طبقات
یکشنبه, ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ۵۳
طبقه بندی: حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک
چچ
2KfZhtis2KfZhSDYotio2q/Zitix2Yog2K/ZiCDYr9ix2YrYp9qG2Ycg2b7YsdmI2pjZhyDCq9ix2YjYr9m+2KfYsdmDwrsvINmB2KfYsiDYp9mI2YQg2b7YsdmI2pjZhyDYsdmI2K/Zvtin2LHZgyDYotmF2KfYr9mHINio2YfYsdmHINio2LHYr9in2LHZiiDYp9iz2Ko=

معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد اعلام کرد؛

انجام آبگیری دو دریاچه پروژه «رودپارک»/ فاز اول پروژه رودپارک آماده بهره برداری است

معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: درحال حاضر عملیات عمرانی بخش اول فاز یک رودپارک به پایان رسیده و دو دریاچه جدید این پروژه آبگیری شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی درخصوص این پروژه، افزود: عملیات اجرایی فاز اول پروژه رود پارک به مساحت ۳۸ هکتار از بوستان چهل بازه تا پل ستاری مهرماه 99 آغاز شد.
وی اضافه کرد: فاز دوم پروژه رود پارک نیز ۴۲ هکتار است که از پل پرتوی تا پل نمایشگاه ادامه خواهد داشت.
معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد با اشاره به اینکه اعتبار این پروژه در فاز اول ۱۵۰ میلیارد تومان پیش بینی شده است‌، اظهارکرد: «رودپارک» دارای 24 هزار مترمربع پارکینگ و ۲۰ هکتار فضای سبز خواهد بود که با بهره برداری از آن در مجموع سرانه فضای سبز منطقه۱۱ از ۹.۲ به ۱۲ متر افزایش خواهد یافت.

کاظمی تصریح کرد: فاز اول پروژه رود پارک دردو بخش پارک چهل بازه تا دندان پزشکان و از دندان پزشکان تا پل ستاری درحال اجرا است .

وی ادامه داد: اکنون عملیات اجرای بتن مسلح دریاچه ها و مسیر رودخانه به پایان رسیده و مسیرهای پیاده و دیواره سنگی بخش اول نیز انجام شده است .

معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: همچنین خاک ریزی پهنه های فضای سبز، زیرسازی و آسفالت پارکینگ شماره یک و کف سازی پارکینگ شماره دو و زمین های بازی نیز به اتمام رسیده است.

کاظمی تصریح کرد: با توجه به اینکه احداث دو دریاچه فاز اول به صورت کامل پایان یافته است، آبگیری دریاچه ها نیز از دو هفته پیش آغاز شده است.

وی ادامه داد: در بحث تامین تجهیزات نیز پایه چراغ های مورد نیاز به همراه تجهیزات اتاق های پمپاژ خریداری، نصب و راه اندازی شده است.

معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد اضافه کرد: در بخش دوم که حد فاصل دندان پرشکان تا پل ستاری است نیز، خاکبرداری ادامه دارد و مسیرهای پیاده و باغ ایرانی در مرحله اجرای عملیات کف سازی قراردارد.

کاظمی افزود: در مجموع اکنون عملیات اجرایی پروژه رود پارک در بخش اول فاز یک به پایان رسیده و آماده بهره برداری است.

مجید خبیری

آدرس کوتاه شده: