فهرست طبقات
پنجشنبه, ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۴۱ ۴۳
طبقه بندی: حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک
چچ
2b7YsdmI2pjZhyDZh9in2Yog2LnZhdix2KfZhtmKINi32KjZgiDYstmF2KfZhiDYqNmG2K/ZiiDYr9ix2YbYuNixINqv2LHZgdiq2Ycg2LTYr9mHINin2KzYsdinINmIINii2YXYp9iv2Ycg2KjZh9ix2Ycg2KjYsdiv2KfYsdmKINiu2YjYp9mH2YbYryDYtNiv

معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد :

پروژه های عمرانی طبق زمان بندی درنظر گرفته شده اجرا و آماده بهره برداری خواهند شد

معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: به دنبال آن هستیم، پروژه های عمرانی در حال اجرا طبق زمانبندی از پیش تعیین شده آماده بهره برداری شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی در حاشیه بازدید رییس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهرمشهد مقدس از پروژه های عمرانی، افزود: در راستای اینکه اعضای محترم شورای شهر در جریان روند فعالیت پروژه های عمرانی قرار بگیرند و همچنین برنامه ریزی برای تامین مالی آنها از تعدادی از پروژه های عمرانی بازدید شد.
وی اضافه کرد: برهمین اساس اعضای شورای شهر از پروژه های درحال اجرای پارکینگ هشت آباد، زیرگذرجانباز- آزادی، چپ گرد غیر همسطح حاج قربان،بزرگراه میثاق، بازگشایی بولوار عصمتیه، توسعه بوستان وکیل آباد و بوستان خورشید، پروژه رودپارک، تقاطع خلیج فارس و تقاطع چهارسطحی آزادگان بازدید و از نزدیک درجریان روند اجرایی این پروژه ها قرار گرفتند.
معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد با بیان اینکه تعدادی از این پروژه ها آماده بهره برداری است، اظهارکرد: اکنون 25 هکتار از فضای سبزرودپارک(چهل بازه) آماده افتتاح است و تعدادی نیز طی دو تا سه ماه آینده آماده بهره برداری خواهد شد.
کاظمی ادامه داد: همچنین تا پایان سال نیز تعداد دیگری از پروژه ها آماده بهره برداری خواهند شد و در مجموعه به دنبال آن هستیم تا پروژه های عمرانی طبق زمانبندی درنظر گرفته شده اجرا و به بهره برداری برسند.
مجید خبیری
منبع:
آدرس کوتاه شده: