فهرست طبقات
شنبه, ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۷:۵۵ ۱۰۰
طبقه بندی: حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک
چچ
2b7YsdmI2pjZhyDZhdiz2YrYsSDYqNiy2LHar9ix2KfZhyDZhdi02YfYryDigJMg2obZhtin2LHYp9mGINiv2LEg2obZhtivINix2YjYsiDYotmK2YbYr9mHINin2YHYqtiq2KfYrSDZhdmKINi02YjYrw==

معاون عمران و حمل و نقل شهرداری مشهد؛

پروژه مسیر بزرگراه مشهد – چناران در چند روز آینده افتتاح می شود

معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: پروژه احداث بخشی از مسیر بزرگراه مشهد - چناران، در چند روز آینده افتتاح خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی دراین خصوص افزود: دومین خروجی مهم و پرترافیک‌ترین خروجی شهر مشهد، مسیر بزرگراه مشهد‌–‌چناران‌ است و همین امر اهمیت طراحی این پروژه را چندین برابر می‌کند.

وی اضافه کرد: برهمین اساس و برای سرعت بخشیدن به اجرای پروژه و هدایت ترافیک از این مسیر به خارج از شهربخشی از عملیات ساخت بزرگ راه مشهد- چناران به طول ۲.۵ کیلومتر حدفاصل تقاطع چهارسطحی آزادگان تا صادقیه را شهرداری مشهد برعهده گرفته است.

معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد با بیان اینکه این مسیر تکمیل کننده پروژه عظیم تقاطع چهارسطحی آزادگان است، اظهارکرد: زیرا ۲ سطح از ۴ سطح این تقاطع با ساخت این مسیر در دسترس خواهد بود و ازاین رو این ۲ پروژه به صورت موازی در حال اجرا است.

کاظمی، تصریح کرد: با احداث این مسیر یکی از چپ‌گردهای تقاطع آزادگان که متصل‌کننده بزرگراه مشهد -چناران به بولوار آیت الله هاشمی رفسنجانی است و همچنین پل سطح مثبت یک پروژه که مربوط به اتصال بزرگ راه امام علی(ع) به بزرگراه مشهد -چناران است نیز فعال می شود.

وی گفت: برای اجرای این مسیر حدود 25000 مترمکعب اساس و زیر اساس،14000 تن آسفالت، 6 کیلومتر جدول،1000 مترمکعب بتن ریزی، 102 هزارمترمکعب عملیات خاکی انجام شده است.

معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد درادامه افزود: عملیات عمرانی پروژه اجرای 2.5 کیلومتر از مسیر آزادراه مشهد – چناران در حال حاضر به اتمام رسیده است و طبق برنامه ریزی های انجام شده در چند روز آینده به بهره برداری خواهد رسید.

مجید خبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده: