فهرست طبقات
چهارشنبه, ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ ۰۷:۵۲ ۲۸
طبقه بندی: حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک
چچ
2KfZhtiq2YLYp9mEIDEwMDDYs9mB2LEg2KfYsiDYqNmI2YTZiNin2LEg2YjZg9mK2YQg2KLYqNin2K8g2KjZhyDZhdiz2YrYsSDYr9iz2KrYsdiz2Yog2KrZgtin2LfYuSDYotiy2KfYr9qv2KfZhiDYqNmHINmD2YbYp9ixINqv2LDYsSDYtNin2YbYr9mK2LI=

معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد اعلام کرد؛

انتقال 1000سفر از بولوار وکیل آباد به مسیر دسترسی تقاطع آزادگان به کنار گذر شاندیز

معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: با بهره برداری از مسیر دسترسی تقاطع آزادگان به کنار گذر شاندیز، 1000سفر از بولوار وکیل آباد به این مسیر منتقل و ترافیک بولوار وکیل آباد کاهش پیدا خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل‌الله کاظمی امروز در مراسم افتتاح مسیر دسترسی تقاطع آزادگان به کنار گذر شاندیز که با حضور محمد رضا کلائی شهردارمشهد، رییس و جمعی از اعضای شورای شهر برگزارشد، افزود: برای حل ترافیک‌ بولوار وکیل‌آباد طرح‌های مختلف با هزینه‌های سنگین وجود داشت اما در نهایت در جلسات با متخصصین، شهردار، پلیس راهور و... چندین پازل طراحی شد که این پروژه یکی از آنها ست.

وی با بیان اینکه،دیگر قطعات پازل اصلاح هندسی و تعریض پل پرتوی، انتقال ایستگاه‌های تاکسی و اتوبوس به لاین کندرو و اجرای زیرگذر شهید برونسی بود که انجام شد، اظهارکرد: در مرحله بعدی تلاش شد از انتقال ترافیک بزرگراه امام علی(ع) به وکیل‌آباد جلوگیری شود که پروژه امروز به همین دلیل اجرا شده است.

معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد تصریح کرد: قطعه آخر پازل ترافیکی انتهای بولوار وکیل آباد و مسیرهای دسترسی به شهرستانهای طرقبه و شاندیز، خط مرزی بین مشهد و شاندیز و تقاطع زیرگذر ورودی به سمت شاندیز و خروجی به سمت طرقبه است.

کاظمی اضافه کرد: برای رفع این مشکل نیاز به احداث یک چپ گرد نیم سطحی داریم که با اجرای آن مشکل ترافیکی مربوط به این محدوده حل خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در اوج ترافیک هر ساعت ۷۵۰۰ خودرو به سمت طرقبه و شاندیز حرکت می‌کردند، خاطرنشان کرد: از این تعداد ۲۶۰۰ خودرو از طریق بزرگراه امام علی(ع) بود.

معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد ادامه داد: با بهره برداری از مسیر دسترسی تقاطع آزادگان به کنارگذر شاندیز بالغ بر هزار سفر از بولوار وکیل‌آباد به این مسیر منتقل می‌شود، و درکنار آن به پارک چهل بازه هم خدمات خواهد داد.

مجید خبیری

آدرس کوتاه شده: