فهرست طبقات
سه شنبه, ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۲۱ ۳۵
طبقه بندی: حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک
چچ
2YHYsdiv2KfYmyDYp9mB2KrYqtin2K0g2b7YsdmI2pjZhyDYp9iq2LXYp9mEINmF2YrYr9in2YYg2YbZhdin2YrYtNqv2KfZhyDYqNmHINm+2YQg2YXZh9mG2K/YsyDZvtix2KrZiNmK

معاون عمران و حمل و نقل شهرداری مشهد خبر داد؛

فردا؛ افتتاح پروژه اتصال میدان نمایشگاه به پل مهندس پرتوی

معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: پروژه اتصال میدان نمایشگاه به پل مهندس پرتوی چهارشنبه 6 مرداد همزمان با شب عید غدیرافتتاح می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی در این خصوص افزود: یکی از چالش های شهر مشهد در حوزه ترافیک به ویژه در ایام تعطیل، گره ترافیکی مسیرهای منتهی به طرقبه شاندیز است که برای کاهش این ترافیک انتهای بولوار وکیل آباد و پل پرتوی اصلاح هندسی و تعریض شد.

وی اضافه کرد: یکی دیگر از اقدامات برای کاهش ترافیک دراین محدوده اتصال میدان نمایشگاه به پل مهندس پرتوی است که عملیات اجرایی این پروژه 25 بهمن سال گذشته آغاز شد.

معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد تصریح کرد: با احداث این مسیر، شهروندانی که از میدان نمایشگاه به سمت دو راهی طرقبه شاندیز حرکت می کنند، 3 کیلومتر مسافت کمتری را طی می کنند که این امرسبب سهولت در رفت و آمد، کاهش ترافیک، کاهش آلودگی و کاهش زمان رانندگی می شود.

کاظمی ادامه داد: این مسیر به عرض 12 متر شامل 7 متر سواره رو و 5 متر پیاده رو از دو طرف است.

وی افزود: پروژه اتصال میدان نمایشگاه به پل مهندس پرتوی جزء طرح کاهش بار ترافیکی به سمت دوراهی طرقبه و شاندیز است، تا شهروندانی که از سمت غرب مشهد به سمت شاندیز عزیمت می کنند ناچار نباشند حتما از زیر پل برونسی و مسیر میدان نمایشگاه به سمت وکیل آباد انتخاب مسیر کنند.

معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد ادامه داد: عملیات عمرانی این پروژه به پایان رسیده و طی برنامه ریزی های انجام شده چهارشنبه ششم مرداد مصادف با شب عید غدیرافتتاح خواهد شد.

مجید خبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده: