فهرست طبقات
سه شنبه, ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ۰۸:۲۰ ۴۶
طبقه بندی: حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک
چچ
2YfYr9mBINin2LIg2KfYrNix2KfZiiDZvtmEINmIINio2YjZhNmI2KfYsSDbtNu12YXYqtix2Yog2LTZh9mK2K8g2YHYrtix2YrigIzYstin2K/ZhyDZvtin2LPYriDYqNmHINmF2LfYp9mE2KjZhyDZhdix2K/ZhSDYqNmI2K8=

معاون عمران و حمل و نقل شهرداری مشهد؛

هدف از اجرای پل و بولوار ۴۵متری شهید فخری‌زاده پاسخ به مطالبه مردم بود

معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: هدف از اجرای پل سواره رو و بولوار ۴۵متری شهید فخری‌زاده پاسخ به مطالبه مردم، کاهش ترافیک و پیشگیری از تصادفات زیاد در این محدوده بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل‌الله کاظمی امروز در مراسم افتتاح پل سواره‌رو و بولوار ۴۵متری شهید محسن فخری‌زاده که با حضور محمد رضا کلائی شهردار مشهد، رییس و جمعی از اعضای شورای شهر برگزار شد، افزود: عملیات اجرایی این پروژه سال۹۹ و با زمانبندی 280 روزه آغاز شد.
وی اضافه کرد: تصمیم داشتیم ۲۸۰ روزه این مسیر را که شامل ۱.۱ کیلومتر در دو باند با آیلند فضای سبز و پلی به طول ۸۰ و عرض ۳۰ متر است، به بهره برداری برسانیم. اما به دلیل معارضات 13 روز دیرتر از مدت زمانبندی پروژه آماده شد که بابت این تاخیراز کسبه و اهالی عذرخواهی می‌کنم.
معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد تصریح کرد: از جمله معارضات پروژه دیوار زمین آستان قدس بود که یک هکتار به عقب برده شد، همچنین لوله ۲ هزار سد دوستی از داخل کال عبور کرده بود که آن را نیز جابه‌جا کردیم و برای سرعت بخشیدن به کارمجبور شدیم قسمتی از لوله را خودمان بخریم.
کاظمی با بیان اینکه کار کردن در محل ورود و خروج خودروهای سنگین بسیار دشوار بود، اظهارکرد: از ویژگی‌های پل سواره‌رو و بولوار ۴۵متری شهید فخری‌زاده این است که پل در محل سیلاب احداث شده که این امر باعث خواهد شد وضعیت خطرناک قبلی که مردم را دچار آسیب می کرد برطرف شود.
وی ادامه داد: پل سواره‌رو و بولوار ۴۵متری شهید فخری‌زاده در مجموع به دلیل ترافیک و تصادفات فراوان با توجه به وجود پایانه خودروهای سنگین در این محل و خواست مردم با اعتبار ۶۵ میلیارد تومان و ۱.۲ هکتار فضای سبز اجرا شده است.
مجید خبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده: