فهرست طبقات
شنبه, ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۴۰ ۲۵
طبقه بندی: حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک
چچ
2KjZh9ix2Ycg2KjYsdiv2KfYsdmKINin2LIg2b7YsdmI2pjZhyA0NSDZhdiq2LHZiiDYs9ix2K/Yrtin2YbZhyDYt9mKINmH2YHYqtmHINis2KfYsdmK

معاون عمران و حمل و نقل شهرداری مشهد خبر داد؛

بهره برداری از پروژه 45 متری سردخانه طی هفته جاری

معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: عملیات پروژه تعریض و بهسازی مسیر45 متری سردخانه در حال حاضر به پایان رسیده و طی روزهای آینده به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی در این خصوص افزود: با توجه به عرض کم معبر و مشکلات ترافیکی زیاد از جمله تصادفات منجر به فوت که به دلیل تردد تریلی های حمل بار از این منطقه شاهد آن بودیم، اجرای پروژه پل سواره و جاده دسترسی محور 45 متری سردخانه در دستور کار قرار گرفت.

وی اضافه کرد: برهمین اساس عملیات اجرایی پروژه اول آبان سال گذشته و با روشن شدن تابلو روزشمار287 روزه آغاز شد و امیدواریم تابستان آماده بهره برداری شود.

معاون عمران،حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد ، تصریح کرد: جاده دسترسی به سردخانه با اعتباری بالغ بر 650 میلیارد ریال ازسوی سازمان عمران و با همکاری شهرداری منطقه هفت در حال اجرا است.

کاظمی، با اشاره به اینکه عملیات عمرانی پروژه مسیر 45 متری اکنون به پایان رسیده است ادامه داد: این پروژه شامل بهسازی مسیل و بازگشایی کال طرق با عرض حدود 40 متر، اجرای راه از میدان پایانه بار تا اتصال به کنارگذر اتوبان مشهد – نیشابور به عرض حدود 35 متر، ایجاد جداول انتقال آب سطحی، آیلند میانی و روسازی مسیرهای رفت و برگشت و اجرای چهار دهانه پل با طول 80 متر است.

وی افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده پروژه مسیر 45 متری سردخانه طی هفته جاری افتتاح خواهد شد.

مجید خبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده: