فهرست طبقات
پنجشنبه, ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۵۲ ۱۱۱
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
آغاز عملیات پروژه بازپیرایی ضلع جنوبی و بهسازی مسیر پیاده بولوار ملک اباد به طول 2.5 کیلومتر

معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد خبر داد؛

آغاز عملیات پروژه بازپیرایی ضلع جنوبی و بهسازی مسیر پیاده بولوار ملک اباد به طول 2.5 کیلومتر

معاون عمران ، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد، گفت: پروژه بازپیرایی ضلع جنوبی و بهسازی مسیر پیاده بولوار ملک اباد به طول 2.5 کیلومتر و عرض 5 تا 8 متر از میدان فلسطین تا میدان آزادی با اعتباری بالغ بر 120 میلیارد ریال در جهت تسهیل عبور و مرور شهروندان، پیاده محوری و ایجاد مسیر ویژه دوچرخه آغاز به کار کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی در این خصوص افزود: این پروژه با نظارت شهرداری منطقه 1 و اجرای سازمان عمران در حال پیشروی است و در حال حاضر بیش از 3 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی اضافه کرد:‌ پروژه پیاده رو سازی سطح شهر با فعالیت در 115 نقطه شهر و اعتباری بالغ بر 70 میلیارد تومان در حال انجام است.
کاظمی تصریح کرد : پروژه پیاده روسازی معابر سطح شهر مشهد امسال با فعالیت در 115 نقطه شهر و اعتباری بالغ بر 70 میلیارد تومان در حال انجام است که در مجموع 250 هزار متر مربع از پیاده روهای مشهد با اعتبار 65 میلیارد تومانی در سال جاری بهسازی و مرمت خواهد شد.
کاظمی ادامه داد: اکثر این پیاده روها، برای معلولین نیز مناسب سازی شده و دارای خطوط بساوایی است و در کنار آن خطوط ویژه دوچرخه در این مسیرها اجرا شده است.

منبع: