فهرست طبقات
سه شنبه, ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۷:۲۶ ۱۱۵
طبقه بندی: حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک
چچ
2KjYrti02Yog2KfYsiDYqtmC2KfYt9i5INqG2YfYp9ixINiz2LfYrdmKINii2LLYp9iv2q/Yp9mGINio2YfZhdmGINmF2KfZhyDYotmF2KfYr9mHINio2YfYsdmHINio2LHYr9in2LHZiiDYrtmI2KfZh9ivINi02K8=

معاون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری مشهد؛

بخشی از تقاطع چهار سطحی آزادگان بهمن ماه آماده بهره برداری خواهد شد

رقم ریالی این پروژه دویست میلیارد تومان در چهار سطح است که شامل سطح اول زیرگذر از بولوار میثاق به سمت بولوار وکیل آباد، به صورت همسطح، سطح دوم چپگرد که بار ترافیکی را از بولوار امام علی(ع) به بولوار نمایشگاه منتقل می‌کند، سطح سوم پلی است از بولوار امام علی(ع) به آزادراه چناران و سطح چهارم نیز راست گرد چناران به بلوار میثاق است. لازم به ذکر است که بخشی از این پروژه در 22 بهمن سال 99 به بهره‌برداری خواهد رسید.

معاون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: بخشی از پروژه چهار سطحی آزادگان و تقاطع نمایشگاه در 22 بهمن سال 99 به بهره‌برداری خواهد رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی در بازدید شهردار مشهد از میدان نمایشگاه اظهار کرد: در ابتدا قرار بود پروژه چهار سطحی آزادگان در مدت 24 ماه به بهره‌برداری برسد اما در یک ماه گذشته به دلیل مشکلات ناشی از ویروس کرونا و تامین مصالح، این پروژه در زمان‌بندی خود با مشکل مواجه شده است.
وی افزود: امروز جلسه‌ای با حضور شهردار مشهد و پیمانکار این پروژه برگزار شد تا مدت زمان از دست رفته جبران شود.
معاون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری مشهد در خصوص جزئیات پروژه بیان کرد: رقم ریالی این پروژه دویست میلیارد تومان در چهار سطح است که شامل سطح اول زیرگذر از بولوار میثاق به سمت بولوار وکیل آباد، به صورت همسطح، سطح دوم چپگرد که بار ترافیکی را از بولوار امام علی(ع) به بولوار نمایشگاه منتقل می‌کند، سطح سوم پلی است از بولوار امام علی(ع) به آزادراه چناران و سطح چهارم نیز راست گرد چناران به بلوار میثاق است. لازم به ذکر است که بخشی از این پروژه در 22 بهمن سال 99 به بهره‌برداری خواهد رسید.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.5970999399821
Qt: 2.9060800075531