فهرست طبقات
دوشنبه, ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۳۹ ۳۲۳
طبقه بندی: حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک
چچ
2LfYsdin2K3ZitiMINiq2KzZh9mK2LIg2Ygg2KfZitmF2YbigIzYs9in2LLZiiDZitmDINiq2YLYp9i32Lkg2YbZhdmI2YbZhyDYr9ixINmF2YbYt9mC2YcgNCDZhdi02YfYryA=

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد خبر داد:

طراحی، تجهیز و ایمن‌سازی یک تقاطع نمونه در منطقه 4 مشهد

پروژه‌های حمل و نقل و ترافیک در این منطقه با جدیت پیگیری شده و طی سال‌های اخیر اقدامات مثبت و ویژه‌ای در این زمینه صورت گرفته است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از طراحی، تجهیز و ایمن‌سازی یک تقاطع نمونه در منطقه 4 مشهد خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، وحید برکچی در جلسه با مدیران عامل سازمان‌های ترافیک، حمل بار درون شهری، اتوبوسرانی، تاکسیرانی، بهره‌برداری قطارشهری، الیت و شهردار منطقه 4 مشهد گفت: سعی داریم حداقل یک تقاطع نمونه در منطقه 4 مشهد طراحی، تجهیز و ایمن‌سازی شود.
وی اضافه کرد: پروژه‌های پارکینگ زیرسطحی ابوریحان و تبدیل خیابان ایثار این منطقه به پیاده‌راه مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا تصمیم مقتضی در این موارد گرفته شود.
در ادامه شهردار منطقه 4 مشهد نیز بیان داشت: پروژه‌های حمل و نقل و ترافیک در این منطقه با جدیت پیگیری شده و طی سال‌های اخیر اقدامات مثبت و ویژه‌ای در این زمینه صورت گرفته است.
غلامرضا غلامی به ایمن‌سازی مدارس این منطقه اشاره کرد و افزود: تاکنون 95 درصد مدارس و معابر منتهی به مدارس تجهیز و ایمن‌سازی ترافیکی شده است که ایمن‌سازی 5 درصد باقی مانده نیز در دستور کار قرار دارد.
وی خاطرنشان کرد: ایجاد تقاطع نمونه در محور بولوار شهید مفتح، اجرای اصلاح هندسی در میادین امت و عسگریه و بولوارهای نبوت و طبرسی شمالی، بازسازی و بهسازی مسیر ویژه دوچرخه، اجرای خط کشی محوری و رنگ‌آمیزی عرضی عابر پیاده از جمله اقدمات پیش‌بینی شده در سال 97 است.
شهردار منطقه 4 مشهد مسیرهای حمل و نقل عمومی مانند خط 2 قطارشهری و مسیر اتوبوس‌های BRT را از نقاط قوت این منطقه دانست و خاطرنشان کرد: 5 ایستگاه خط 2 قطارشهری (طبرسی، ولایت، نبوت، فجر و شهید مفتح)، 4 ایستگاه دوچرخه و مسیرهای ویژه دوچرخه سواری و مسیر اتوبوس‌های BRT از انتهای طبرسی شمالی به سمت پایانه مسافربری در محدوده منطقه 4 در اختیار شهروندان این منطقه قرار دارد.
غلامی اظهار کرد: در این منطقه سه پارکینگ عمومی روباز و طبقاتی با ظرفیت 1482 خودرو وجود دارد که با توجه به قرار گرفتن مراکز خرید، بیمارستان‌های متعدد و تراکم جمعیتی بالا در این منطقه، احداث پروژه سرمایه‌گذاری پارکینگ زیرسطحی ابوریحان در سه طبقه و با ظرفیت 1095 خودرو در دست بررسی قرار دارد.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 0.99398406346639
Qt: 0.55277061462402